Duplex patch LC-LC, SM 1m

Singlemode 9/125

Varenr: 100868  [GC-AUAU-0215-001]
Fiberlengde
0,5 meter
0,5 meter
1 meter
1 meter
2 meter
2 meter
3 meter
3 meter
4 meter
4 meter
5 meter
5 meter
6 meter
6 meter
7 meter
7 meter
10 meter
10 meter
15 meter
15 meter
20 meter
20 meter
25 meter
25 meter
30 meter
30 meter
BeskrivelseSpesifikasjonerNedlasting teknisk info
Beskrivelse

Duplex fiber patchesnor

 

Kontaker LC-LC

 

Fibertype: Singlemode 9/125 

 

Lengde på fiber 1 meter.

Spesifikasjoner

Produktinformasjon

Fiberlengde 1 meter
Fibertype & kontakt LC-LC singlemode 9/125
Mediatype Singelmodus
Produsent Last Mile


Nedlasting teknisk info
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.