Duplex patch SC-SC, SM 25 m

Singlemode 9/125

Varenr: 100901  [GC-SUVU-0225-025-YE]
Fiberlengde
0,5 meter
0,5 meter
1 meter
1 meter
2 meter
2 meter
3 meter
3 meter
4 meter
4 meter
5 meter
5 meter
6 meter
6 meter
7 meter
7 meter
10 meter
10 meter
15 meter
15 meter
20 meter
20 meter
25 meter
25 meter
30 meter
30 meter
BeskrivelseSpesifikasjonerNedlasting teknisk info
Beskrivelse
Duplex fiber patchesnor
 
Kontaker SC-SC
 
Fibertype: Singlemode 9/125
 
Lengde på fiber 25 meter.
Spesifikasjoner

Produktinformasjon

Fiberlengde 25 meter
Fibertype & kontakt SC-SC singlemode 9/125
Mediatype Singelmodus
Produsent Last Mile


Nedlasting teknisk info
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.