Duplex patch ST-ST, MM 4m

Multimode 62,5/125

Varenr: 104964  [GC-T6T6-0215-004-GY]
Fiberlengde
0,5 meter
0,5 meter
1 meter
1 meter
2 meter
2 meter
3 meter
3 meter
4 meter
4 meter
5 meter
5 meter
6 meter
6 meter
7 meter
7 meter
10 meter
10 meter
15 meter
15 meter
20 meter
20 meter
25 meter
25 meter
30 meter
30 meter
BeskrivelseSpesifikasjonerNedlasting teknisk info
Beskrivelse

Duplex fiber patchesnor

 

Kontaker ST-ST

 

Fibertype: Multimode 62,5/125 

 

Lengde på fiber 4 meter.



GigaPATCH™ ST Patch kabel produseres i.hht. de siste standarder,
og med siste generasjon test og produksjons utstyr.
Testes 100%, både visuelt, for RL(refleksjon) og IL(demping).



Teknisk informasjon:

•   Stabil og høy kvalitet
•   Visuell inspeksjon med 600x forstørrelse på 100% av kontaktene

•   Kontroll av kontaktens Geometri, Radius, Fiber høyde, Apex Offset, Ferrulen og Fiberets avslutning

•   Kontaktene er fargekodet i.hht IEC 60874-19 Beige for MM, Blå for SM og Grønn for APC

•   Produksjon sertifisert i.hht ISO9001:2002 og ISO14001:2004

•   RoHS i.hht 2002/95/ES

Spesifikasjoner

Produktinformasjon

Fiberlengde 4 meter
Fibertype & kontakt ST-ST multimode 62,5/125
Produsent Last Mile


Nedlasting teknisk info
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.