4744 4744 4744

Loop SFP, MM, 155M, 1310nm

2Km, LC w/o DDM

Varenr: 104375  [MHBTW]
BeskrivelseSpesifikasjonerNedlasting teknisk info
Beskrivelse
Multi mode optical module with dual uni-directional fiber, 155/125Mbps, 1310nm, 2Km, LC connector w/o DDM, Fast Ethernet and compliant with ITU G.957
Spesifikasjoner

Produktinformasjon

Bølgelengde 1310 nm
Diagnostikk u/DDM
Hastighet
  • Fast Ethernet
  • SDH STM-1
Mediatype Multimodus
Rekkevidde <10 km
Temp Spec. 0 til 70 °C


Nedlasting teknisk info
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.